Činnost družstva veteránů v roce 2014

11.01.2015 17:29

 

Podle hesla „nejdřív práce, potom zábava“ pojali Veteráni rok 2014 především pracovně. V jarních měsících společnými silami zbudovali na Brdech základnu se zámkovou dlažbou a následně zděnou udírnu. Oboje bylo termínově dokončeno a připraveno před místními květnovými závody mladých hasičů - Memoriálem Oldřicha Nedomy.

Veteránská soutěžní sezona začala v červnu, v květnu byl už tedy nejvyšší čas začít vedle pracovních aktivit také trénovat požární útok. Družstvo se v loňské sezóně zúčastnilo čtyř soutěží ve své kategorii: v Radslavicích, noční soutěže na domácí půdě, v Drnovicích a Tučapech. Nejlepších úspěchů dosáhlo v Lulči (bronz) a v Tučapech (stříbro).

Po skončení soutěžní sezony se členové družstva opět dali do práce a v podzimních měsících se věnovali dokončovacím pracím v rámci rekonstrukce hasičské zbrojnice.

V letošním roce plánují členové družstva opět účast na soutěžích v rámci okresu Vyškov a dle potřeb sboru budou k dispozici pro veškeré brigádnické práce.