Hasičský ples - poděkování

27.01.2013 08:47

Mnohokrát děkujeme všem partnerům tomboly a sboru, hostům a členům sboru za přípravu, podporu a účast na letošním hasičském plese!

 

Sponzoři plesu a tomboly:

Obec Luleč.  l  BANADO s. r. o.  l  MAGNUM CAR, a. s.  l  Českomoravský štěrk,a.s. - pobočka Luleč  l  STAEG spol. s r. o.  l  Pavel Novák – Drnovice – topení-voda-plyn  l  INSTA Ivanovice s. r. o.  l  Palíšek s. r. o.  l  FEROBET s. r. o.  l  STIHL SERVIS – Petr Doležel  l  Vodovody a kanalizace Vyškov a. s.  l  Kámen Plus s. r. o. – Petr Vařeka  l  Obec Podbřežice  l  CK Columbus s. r. o.  – Alík Marek  l  Euromóda  l  MO ČSSD Luleč  l  CARSET , s. r. o.  l  Obec Luleč  l  členové SDH  l  EDMA, s. r. o.  l  Rostěnice a. s.  l  HASKO, spol. s r. o.  l  Kámen Plus s. r. o. – Petr Vařeka  l  Kadeřnictví Jennifer  l  Kadeřnictví Pelcová Petra Nemojany  l  Zámečnictví Alán Jiří  l  EDP Komořany s. r. o.  l  Boháček Jaromír Vyškov  l  cyklo Večerka Rudolf Vyškov  l  RM – CZ Martin Ševčík  l  Hospůdka u Nádraží  l  PERSPEKTA spol. s r. o.  l  Marcela Gründelová Luleč  l  STAVOSPOL , s. r. o.  l  TESPO – Lukáš Pavel  l  Myslivecký spolek Vyškov  l  Burian Bedřich  l  TRASIG, s. r. o.  l  AG Print  l  Ablak  l  manželé Kučerovi  l  manželé Klusalovi  l  paní Vlachová  l  pan Vlach  l  SPIN SERVIS s.r.o. - Premier Partner společnosti Xerox