Projekt 72 HODIN: výsadba stromků + úklid veřejných prostranství

01.10.2015 18:24

Sbor dobrovolných hasičů Luleč se  od 8. do 11. října jako již tradičně zapojí do projektu 72 hodin, jehož cílem je pomoci druhým, či přírodě v okolí. 

Naše každoroční zapojení se do projektu začne úklidem rozhledny u kostela svatého Martina a úklidem odpadků v celé obci. O víkendu nás čeká soutěž mladých hasičů a to podzimní část okresního kola hry Plamen, kde budeme soutěžit v disciplínách „Závod požární všestrannosti“ a „Štafeta požárních dvojic“. Této soutěže se zúčastní všechna naše družstva, kde máme děti ve věku od 3 do 15 let. V neděli společně se starostou obce zasadíme v areálu přírodního koupaliště u Libuše mladé stromky, které povedou ke zlepšení vzhledu koupaliště a následně ochrání soukromí návštěvníků koupaliště.

Přijďte pomoci s úklidem, podpořit děti na soutěž nebo zasadit strom.