Stříbro z Hlubočan

30.06.2012 22:00

Poslední červnové závody dospělých proběhly v nedalekých Hlubočanech. Muži měli trať na 3 B, útok rozběhli perfektně a voda šla do hadic bez zdržení na sacím vedení. Bohužel přesto, že proudaři měli čas, svá klubíčka odhodili příliš brzy a voda zalila hadice. Borci nestačili doběhnout k sestřikové čáře a měli velký prostřik. Družstvo mužů obsadilo 16. místo z 25.

Ženy vběhly do útoku s trémou, jak některé později přiznaly. Sání proběhlo bezchybně. Proudařky sice nestačily doběhnout až k sestřikové čáře, nicméně i tak se jim během okamžiku podařilo terče srazit. Ženy docílily času 20, 61s a potom už jen čekaly na výsledky zbývajících družstev. Soutěž byla až do konce velmi napínavá, o to větší mělo členky týmu radost ze zaslouženého 2. místa (ze 13 družstev).