Uzlování v Drnovicích

19.11.2011 13:28

 

Jako každý rok v listopadu proběhla v Drnovicích soutěž v uzlování, kde se ti nejrychlejší a nejšikovnější děti utkaly o poháry v této disciplíně. Tradičně jezdí na tuto soutěž kolem 90-ti čtyř člených družstev mladších a starších žáků a nezapomíná se ani na přípravku.

Výsledky jsme měli víc než dobré. V kategorii přípravka naše družstvo Rebelů suveréně vyhrálo a dovezlo domů skvělé ceny.

Kategorie mladších žáků, kde byl počet soutěžících družstev největší, se nám nepodařilo u družstev Rafani (loni ještě jako přípravka) a u družstva Draci postoupit do dalšího užšího kola a skončily tedy hned po prvním vyřazovacím kole.

Družstvo mladších žáků Kajmani skvěle soupeřilo s ostatními družstvy a dokázalo vybojovat 1.místo a dovést domů krásný pohár a skvělé ceny.

V poslední řadě družstvo starších žáků Jíťa postoupilo do užšího kola a vybojovalo 9.místo.

Tuto soutěž, která byla poslední soutěží v tomto roce, hodnotím jako velice úspěšnou a doufám, že se nám i v dalším roce bude dařit podávat skvělé výkony a získávat cenné poháry.

 

Vedoucí kolektivu mládeže